Rybnik, Maroko-Nowiny

Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje 9 piętro 50,00 m2 34,00 zł/m2

1 700 zł

Anna Janus-Ryszka

Agent nieruchomości

Opis nieruchomości

Umowa najmu okazjonalnego 

Mieszkanie położone na osiedlu Nowiny, składa się z dwóch osobnych pokoi ( duży pokój umeblowany, mniejszy pokój pusty), dużej kuchni z oknem, umeblowana i wyposażona, w przedpokoju szafa, łazienka ( automat), balkon. Lokal bardzo jasny, ciepły i słoneczny. Koszt ; czynsz na dwie osoby z wodą 740zł, odstępne 1700zł, kaucja 2500zł. W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy. Dostępne od zaraz.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MET-MW-10329
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 9
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Liczba pięter w budynku 11
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna PCV
Balkon jest
Umeblowanie częściowo umeblowane
Winda tak

Pomieszczenia

Typ kuchni meble kuchenne