Rybnik, Maroko-Nowiny

Dom na sprzedaż

4 pokoje 75,00 m2 5 200,00 zł/m2

390 000 zł

nowa oferta
Anna Janus-Ryszka

Agent nieruchomości

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej z 33r, posadowiony na działce o pow. 451m, wybudowany z cegły na dachu blacha, podpiwniczony. Na parterze domu jest kuchnia, salon, łazienka i mniejszy pokój a na piętrze dwa pokoje i miejsce na drugą łazienkę. Ogrzewanie gazowe, piec dwuletni, woda, prąd, kanalizacja. Na działce garaż, pomieszczenie gospodarcze. Lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta, szkoły, przedszkola, sklepów, cena do rozsądnej negocjacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MET-DS-10337
Powierzchnia 75,00 m²
Powierzchnia działki 451 m²
Liczba pokoi 4

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.